.

Gratis Verzending Optical Fiber Jumper FC-FC SM SX 3mm 20 m 9/125um 20 meters FC/UPC fiber Optic Patch Cord

Gratis Verzending Optical Fiber Jumper FC-FC SM SX 3mm 20 m 9/125um 20 meters FC/UPC fiber Optic Patch Cord

€ 10.15

Productcijfer
Op Voorraad

Gratis Verzending Optical Fiber Jumper FC-FC SM SX 3mm 20 m 9/125um 20 meters FC/UPC fiber Optic Patch Cord Beschrijving De FC glasvezelkabel is beschikbaar in zowel single mode en multimode versies, en is volledig intermateable met NTT-FC producten. Zowel single mode en multimode versies FC fiber patch komen met een zirconia keramische ferrule met pre-gepolijst UPC profiel en convexe sferische einde. Deze end gezicht types zorgen voor sneller polijsten, en lage rug reflectie en optische verlies, tegelijkertijd maximale herhaalbaarheid. Toepassingen FTTH LANS, WANS, CATV, CCTV Premise installaties Gegevensverwerking netwerken Industriële, mechanische en militaire Test apparatuur en actief apparaat beëindiging Kenmerken Insert-pull, key-georiënteerde koppelingsmechanisme waarmee zeer herhaalbare, lage verlies verbinding Simplex, Duplex en Multi-core accessoires, gelden in de standaard en specifieke structuur Single mode UPC polish Voldoen aan Telcordia GR-326-CORE Specificatie Het materiaal van plastic plug voldoen aan het verzoek van UL94 V-O en Standaard van RO Specificaties
Items Single mode Multimode PCUPCAPC62.5/12550/12550/125 10g Insertion Loss<0.3d B<0.3d BReturn Loss≥45d B≥50d B≥ 60db≥35d BDuurzaamheid<0.1d B typische verandering,
500 matings Bedrijfstemperatuur-40 tot + 75-40 tot + 75 Beentje Gat Maten125.0 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.

Gegevensblad

Merknaam:
AUA
Modelnummer:
20m
Connector Type:
FC/UPC
Item Lengte:
20m
Fiber Type:
Single Mode